Instagram Kapalı/Gizli Hesapları Görme Hilesi (2024 Ücretsiz)

Instagram Kapalı/Gizli Hesapları Görme için en çok kullanılan uygulamalar; ApkPure Postegro, Bestwhozi, Zoomiee, Canlı Tv İzle Kim, İnsta Pro, Ghosty, LiLi gibi uygulamalar hakkında bilgi vereceğiz. Instagram Kapalı/Gizli Hesapları Görme Uygulaması Android ve iOS telefonlarda nasıl çalışmaktadır. sosyalmedyalog.com sitemizde yer alan bilgiler ile Hesabını gizleyen o kişiyi takip etmeden Instagram gizlilik hesabını görüntüleme uygulamaları yazımızın devamında yer almaktadır.

Öncelikle İnstagram’da gizli hesapları görme işlemini adlı yazımızın detayını anlatmadan önce İnstagram’da gizli hesap nedir, ne değildir onu iyi bilmemiz gerekmektedir.

İnstagram’da Gizli Hesap Nedir, Ne Değildir?

Instagram “ayarlar” sekmesinden yapılabilen gizli hesaplar özelliği birçok kişi tarafından kullanılmaktadır. Bu özelliğin temel amacı, tüm bilgilerinizi istenmeyen kişilerden gizlemektir. Arkadaş olmayan kişiler, profillerini gizli yapan kişilerin profil bilgilerini görmezler.

Çoğu kişi, istemediği kişilerin profillerine erişebilmesi için hesaplarını gizli tutar. Bu şekilde, arkadaşı olmayan kişiler o hesapla ilgili bilgilere erişemezler. Özel Instagram hesabını görüntüleme uygulamaları ile ile kolayca gizli profillere bakmanız mümkündür.

Öncelikle şunu belirtmek fayda var. Instagram Kapalı/Gizli Hesapları Görme uygulamarı olsada bunu yapmak bilmek gerekir ki yapılan bu davranış etik bir değildir. Buradaki en önemli nokta kesinlikle sosyal medya hesabınızın yani Instagram hesabınızın şifreleri ile hareket etmemenizdir. Böyle bir şey düşünüyor ve planlıyorsanız fake hesaplarla yapın çünkü şifrenizi girerek gerçek hesabınızla giriş yaptığınızda bazı siteler size takipçi gönderiyor ya da farkında olmadan birilerini takip etmeye başlıyor olabilirsiniz.

Instagram Kapalı Hesapları Görme Hilesi

Üst kısımda belirttiğimiz gibi öncelikle bu uygulamaları kullanırken fake hesap kullanmaya dikkat edilmelidir., instagram gizli hesapları görme uygulamaları neler diyorsanız bakalım bu uygulamalar nedir? Hangileridir size bir kaç tanesinden bahsedeceğiz.

Pin

Instagram Kapalı/Gizli Hesapları Görme Uygulamasında ücretli ve ücretsiz olmak üzere iki farklı üyelik türü olan bu uygulamalara ücretsiz üyeliğiniz varsa belirli kısıtlamalarla kullanabilirsiniz. Genelde ücretli üyeliklerde herhangi bir kısıtlama bulunmamaktadır.

Instagram Gizli Hesapları Görme Uygulamaları 👀

PingruAktif – ✔
PostegroVpn İle Giriş – ✔
Lili APPVpn İle Giriş – ✔
Canlı Tv İzle Kim – İnsta PROAktif – ✔
GhostyVpn İle Giriş – ✔
GhostegroVpn İle Giriş – ✔
Yukarıdaki tabloda paylaştığımız uygulamaları kullanarak birisinin gizli profilini görebilirsiniz. Üstelik profili gizli olan kişinin haberi olmadan. Yine uygulamalardan birini indirmeniz ve Instagram hesabınızla giriş yapmanız gerekiyor. Giriş yaptıktan sonra görmek istediğiniz profilin kullanıcı adını girmeniz ve gizli hesabı açmanız gerekiyor.

Not: Instagram Kapalı/Gizli Hesapları Görme Uygulamalarını kullanırken kesinlikle fake hesap ile giriş yapmanız konusunda uyarıyoruz!

Instagram Kapalı/Gizli Hesapları Görme ve web sitelerinin çalışma mantığı genelde hep aynıdır. Kişisel hesabın takipçilerinden herhangi biri uygulamayı veya web sitesini daha önce kullanmışsa hesap görüntülenebilir. Ancak uygulamayı kullanan kişi kendi hesabı ile sisteme girdiği için bu yöntem pek güvenli değildir. Hesabınızla ilgili olarak istemediğiniz şekilde olaylalar gerçekleşebilir. ( Takip etme, Paylaşım Yapma gibi vs. durumlar)

Instagram Kapalı/Gizli Hesapları Görme

Instagram Gizli Hesapları Görme Yöntemleri !

 1. Sahte hesap ile takip
 2. Gizli hesap programları
 3. Ortak arkadaşlarınızın hesaplarını kullanma

Sahte Hesap İle Takip

Eski ve kullanılmayan bir hesap bulun veya yeni bir hesap oluşturarak yeni bir takipçi oluşturun. Elbette bu süreç zaman alacaktır fakat net sonuçlar verecektir. Gizli profilini görmek istediğiniz kişiyi tanıyorsanız. Beğeneceği bir profil oluşturmak faydalı olacaktır. Fake hesabınızın takipçi sayısı 200-300’ü geçiyorsa ve yeterince hikaye ve gönderiye sahipseniz arkadaşlık isteği göndermeniz yeterlidir.

Instagram Gizli Hesapları Görme Uygulamaları

Instagram Gizli Hesapları Görmek için birçok uygulama bulunmaktadır. Bunlar;

 • ApkPure
 • Postegro,
 • Zoomiee,
 • Pingru,
 • Canlı Tv İzle.Kim İnsta Pro gibi uygulamalar gizli hesapları göstermektedir.

Ancak en temiz yol fake hesap açıp o hesaba takip isteği göndermektir. Takip ederken hem kendinizi daha rahat hissedeceksiniz hem de telefonunuza virüs bulaştırma riskiniz kalmayacak.

YouTube video
Instagram Gizli Hesapları Görme Uygulamaları

Instagram Kapalı/Gizli Hesapları Görme Hilesini Kullanan Kullanıcı Yorumları

 • En kolay ve pratik yöntem olan fake hesap açıp hayali bir hesap oluşturarak dilediğinizi rahatça izleyebilmenizdir. Gizlilik ayarları eskisinden daha gelişmiş olduğu için başka bir yol olduğunu sanmıyorum..
 • ApkPure Postegro, Zoomiee, Pingru gibi uygulamalar Instagram Kapalı/Gizli Hesapları gösterir.
 • POSTEGRO, 2 yıldır kullandığım gizli hesapları görmemi sağlayan süper ücretsiz bir uygulama. Google veya Play Store’dan indirebilirsiniz. Uygulamanın göstermediği istisnalar vardır.
 • Postegro gibi birçok yasa dışı uygulama var. Bu sayede özel profillere girilebilir ancak güvenilirliği elbette tartışmalıdır.
  • Diğer bir yöntem ise bilgisayar korsanları tarafından bir hesaba girmek için oluşturulmuş bir yöntemdir. Hesaba bir bağlantı gönderirsiniz ve karşı taraf buna bastığında bilgi size gönderilir.
  • Üçüncüsü ve sonuncusu, en basit ve en kolay yol, sahte hesaptan istek göndermektir. Karşı taraf bunları kabul ederse mutluluğunuza küsersiniz.
 • Postegro kullanıyordum ama hesap e-posta adresim değişti ve ardından şifre de değişti. Hesabı kurtarmakta zorlandım ama o zamanlar saçma sapan hesapları falan takip etmek beni sinirlendiriyordu. Kesinlikle Postegro kullanmamalısınız derim. Gizli hesaba bakmamak en iyisi ama benim gibi görünmekten vazgeçemeyenlerdenseniz www.secretle.com’u tavsiye ederim.
 • Google’da “postegro-web” diye ararsanız, çıkan web sitesine girin. Orada Instagram hesabınıza giriş yapmanız istenecektir. Daha sonra istediğiniz hesaba giriş yapabilir ve görüntüleyebilirsiniz, tek koşul günde 3 hakkınız olmasıdır. Saat 12’den itibaren hakkınız tekrar dolmuştur.

Instagram Kapalı Hesapları Görme Hakkında SSS

Pingru ücretsiz mi?

Evet. Instagram hesaplarını ücretsiz olarak görüntülemenizi sağlayan Pingru, Google Play Store’dan indirilebilir. Apple kullanıcılarının resmi web sitesine giriş yapmaları ve bağlantıdan Pingru’yu indirmeleri yeterlidir.

Postegro ya ne oldu?

Postegro gibi siteler yasa dışı uygulamalar veya siteler olduğu için ülkeler uygulamayı engelliyor. Erişim, farklı konumlar ve VPN üzerinden giriş yapabilirsiniz..

Instagram Pro güvenilir mi?

Instagram Pro’nun güvenilir olup olmadığı konusunda kesin bir cevap vermek zor. Bu uygulama, Instagram’ın resmi olmayan ve onaylanmamış bir mod uygulamasıdır. Bu nedenle, bu uygulamayı kullanırken Instagram hesabınızın veya kişisel bilgilerinizin risk altında olabileceğini unutmamalısınız.

İnstagram Gizlilik Hesap Görme Uygulamasız

Gizli Instagram hesaplarını görüntüleme, Instagram’da takip etmeyi bıraktığınız veya engellediğiniz kişilerin özel profillerini görüntülemenizi sağlayan bir işlemdir. Bunu yapmak için bir uygulama veya site kullanmalısınız. Bunlar; İnsta PRO, Pingru vb web siteleridir.

Instagram Gizli Hesapları Görmek Mümkün Mü?

Instagram’da gizli profiller takip edilmeden profil görüntülenemez ve 3 taraf uygulamalar uygulamalar tamamen asılsızdır.

Yorum yapın

1