İletişim

Bizlerle iletişime geçmeden çekinmeyin.

Mail : [email protected] veya [email protected]

WhatsApp: –

Pinterest: https://tr.pinterest.com/sosyalmedyalogcom/

Adres: Nevşehir – Merkez

Sizlere hızlı bir şekilde yardımcı olabilmemiz adına aşağıda yer alan bilgiler ışığında bizlerle iletişime geçmenizi rica ederiz. Yazılı hususları dikkate alarak iletişim kurabilirsiniz.

  • Sosyalmedyalog.com internet sitesinin hiç bir kamu kurumuyla veya özel bir kuruluşla bağlantısı yoktur. Özel bir internet sitesidir.
  • Yukarıda yazılı olan e – posta adresi, Sosyalmedyalog içerisinde yer alan tüm materyalleri baz alarak işleyiş gösterir. Yazılı olan e – posta adresiyle iletişime geçerek Sosyalmedyalog içerisindeki tüm materyallerin telif hakkı, öneri, şikayet ve isteklerinizi dile getirebilirsiniz.
  • Her bir maile olumlu / olumsuz geri dönüş sağlamaktan yanayız lakin her bir maile cevap verebilecek kapasitemiz bulunmuyor. Önemli gördüğümüz maillerin her birisine olumlu / olumsuz geri dönüş yapmaktan olacağız. Tüm gönderilen mailler için geri dönüş süremiz 21 iş günüdür.

Hakkımızda, Sık Sorulan Sorular, Yayın İlkeleri sayfalarımız üzerinden Sosyalmedyalog hakkında daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz.