YouTube Red Nedir?

Dünya genelinde kullanıma açılmış bir hizmet olan YouTube Red ile alakalı olarak bugün sizleri elimizden geldiğince bilgilendireceğiz. Bildiğimiz gibi Google tarafından satın alındıktan sonra YouTube üzerinde çok ciddi yenilikler meydana geldi. YouTube’un ülkemizde ki bilinmeyen ürünlerinden birisi diyebiliriz.

Zaman içerisinde insanların deneyimlerini daha pratik hale getirmek için çıkarılmış olan ücretli bir hizmet sınıfı olduğunu söyleyebiliriz. Şimdi hakkında daha fazla bilgi verelim.

YouTube RED Nedir?

YouTube RED, Google tarafından geliştirilmiş olan ve YouTube deneyimini reklamsız hale getiren, ücretsiz olarak video izlemenizi sağlayacak gelişmiş bir alternatif sistemdir. Dünya genelinden insanların zaman içerisinde çok ciddi anlamda YouTube eğilimlerinin artması ile birlikte böyle bir proje yapma yoluna gidildi. Eylül 2018 itibari ile Amerika’da başlayan ve zaman içerisinde tüm dünya ülkelerine yaygınlaştırılması amaçlanan bu proje, aynı zamanda ücretli bir proje olarak da dikkat çekiyor.

YouTube RED Nasıl Kullanılır?

YouTube RED sistemi için ücreti ile kayıt olabileceğiniz ayrı bir sistem geliştirildi ki bunu yukarıda görebiliyorsunuz. YouTube’u ağırlıklı olarak kullandığınız GMAİL adresiniz ile bu sisteme kayıt oluyorsunuz. Dolayısı ile otomatik olarak aktif oluyor ve kullanmaya başlayabiliyorsunuz. YouTube RED Türkiye hizmete açıldı. Dolayısı ile bu anlamda da sizleri ücret politikası hakkında da sizlere sunacağız. Reklamsız ve internetsiz bir YouTube deneyimi.

YouTube RED Türkiye Fiyatları Ne Kadar?

Normal şartlarda Amerika’da aylık 9,99 Dolar gibi bir ücret ile bu hizmeti alıyorsunuz. Bu da TL bazında an itibari ile 75 TL dolaylarında bir rakama tekabül ediyor.

Türkiye kurundan değerlendirdiğiniz zaman biraz daha uygun fiyata indirgediklerini de söyleyebiliriz. Üstelik 1 aylık deneme sonrasında dilerseniz devam edebiliyorsunuz. Bu deneyimi önce denemek ve sonrasında ona göre kullanmak önemli. Hem bilgisayar, hem tablet hem de telefonlarda aktif bir şekilde bu deneyimi edinebilme şansına da sahip olabiliyorsunuz.

Dünya geneline zaman içerisinde yaygınlaşması hedeflenen muazzam ötesi bir hizmet modeli olduğunu da net olarak söyleyebiliriz. Dolayısı ile bu sistem ile alakalı olarak tüm bilinmeyenleri de etraflı bir şekilde yakında sitemizde sizler için tanıtacağız.

YouTube Red Türkiye nasıl kullanılır?

YouTube Red aracılığıyla YouTube Red videolarını arka planda oynatmak için ilk olarak YouTube ayarlarını açın. Daha sonra “Arka Plan ve Çevrimdışı > Arka Planda Oynatma” yolunu izleyerek, arka planda oynatma için istediğiniz seçeneği aktif hale getirin.

Yazıyı Değerlendir
Yorum yapın