Turkcell Kendi İnternet Paketini Başkasına Gönderme 2022

Turkcell Kendi İnternet Paketini Başkasına Gönderme Bu içeriğimizde Turkcell in getirdiği ve bir çok kişinin hayatını kolaylaştıran ve bir çok kullanıcıyı mutlu eden internet paketi hediye etme devrini başlattı. Bu kampanya ile internet paketi biten kişilere istediğiniz bir paketi hediye edebiliyor ve kullanmasını sağlayabiliyorsunuz peki bunu nasıl yapacaksınız. İçeriğimizin devamında detaylı bir şekilde anlatacağız.

Turkcell Kendi İnternet Paketini Başkasına Gönderme

Turkcell bir çok kampanyasında kullanıcılarını düşündüğünü dile getirerek çeşitli kampanyalarına bu şekilde yön vermeye başladı bu sebepten insanlar Turkcell li olmak yolunda oldukça kararlı görünmeye başladı. Turkcell yaptığı kampanya ile insanlar bir birlerine internet paketi hediye edebilecek duruma geldi isteyen kişi haftalık 1 GB internet paketini istediği bir kişiye 15 TL karşılığında hediye edebilecek.

Hediye etme işlemini gerçekleştirmek için

Haftalık Hediye 1GB 5********** göndermek istediğiniz numarayı yazarak 2222 sms yollamanız yeterli olacaktır.
Turkcell Kendi İnternet Paketini Başkasına Gönderme
Turkcell Kendi İnternet Paketini Başkasına Gönderme

Turkcell Hediye İnternet Nasıl Gönderilir?

Turkcell son yaptığı kampanyalar ile oldukça kendinden söz ettirmeye başladı genellikle kampanyaları ile kullanıcılarını düşünen Turkcell son yaptığı kampanya ile internet paketi hediye etme işlemini gerçekleştirebilir hale getirdi ve istenilen takdirde internet paketi hediye edebiliyorsunuz bu işlemi yapmak için Haftalık 1GB 5******* göndermek istediğiniz numarayı tuşlayın ve 2222 ye yollayın.

Turkcell İnternet Gönderme Ücretsiz

Turkcell Kendi İnternet Paketini Başkasına Gönderme işlemi bir çok kişi için oldukça güzel kullanışlı olarak kabul edildi bir çok kişide ücretsiz bir şekilde kendi internet paketini başkasına göndermek istiyor ancak Turkcell bu şekilde bir kampanya henüz çıkarmış değil istediğiniz takdirde 15 TL ücret ödeyerek haftalık 1 GB internet paketini hediye edebilirsiniz.


Turkcell den Vodafone İnternet Gönderme

Turkcell Kendi İnternet Paketini Başkasına Gönderme işlemini gerçekleştirmek artık mümkün ancak insanların aklında bir çok soru belirdi peki farklı operatörlere internet paketini hediye edebiliyor muyuz. Turkcell bu şekilde bir kampanya yada işleme şuanda izin vermemekte ister faturalı ister faturasız hatta sahip olun Turkcell den Vodafone ‘ ye İnternet Gönderme işlemini gerçekleştiremezsiniz.

Kendi İnternet Paketini Başkasına Göndermek Mümkünmü

Şuanda hiç bir operatör sağlayıcı firmalar kendi internet paketini başkası ile paylaşma yada gönderme işlemine izin vermemektedir.

Turkcell Faturalı Hatta İnternet Gönderme İşlemi Nasıl Yapılır?

Haftalık 1GB 5******** yazıp 2222 göndererek 15 TL karşılığında haftalık 1 GB internet paketini istediğiniz kişiye yollayabilirsiniz.Yazıyı Değerlendir
Yorum yapın