Snapchat Hesap Silme Rehberi

Snapchat Hesap Silme Resimli anlatımı ile karşınızdayım. Bu yazıda Snapchat hesabı nasıl silinir sorusuna resimli olarak yanıtlar vermeye çalışacağım. Daha önceki konumuzda Snapchat Hesap Açma isimli bir yazı paylaşmıştım. Snapchat ortamından sıkılan kullanıcılar; Hesap Kapatma işlemlerine yanıt aramaktadır.

Snapchat Hesabı Nasıl Silinir?

Snapchat Hesabı Silme işlemi için telefonunuzda uygulamanın yüklü olması gerekmektedir. Uygulamayı açtıktan sonra aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

Snap Chat Hesap Silme

Yukarıdaki resimde bulunan 1,2,3,4 numaralı adımlar aşağıda sırasıyla verilmiştir. Bu adımları takip ederek Snapchat Hesap Kapatma işlemini gerçekleştirin.

  1. Snapchat hesabınıza giriş yaptıktan sonra sol üstte bulunan Profil Fotoğrafı kısmına tıklayın.
  2. Yeni açılan sayfanın sağ üstünde bulunan Ayarlar simgesine tıklayın.
  3. Ekranı aşağıya kaydırarak Hesabı Sil Butonuna tıklayın.
  4. Kullanıcı adı ve şifrenizi girerek Oturum Aç butonuna tıklayın.

Yukarıdaki adımları gerçekleştirdikten sonra sizden tekrar şifre istenecek. Şifrenizi girin ve Devam Et butonuna tıklayın. Snapchat Hesap Silme başlıklı bir mail tarafınıza ulaşacaktır, e-posta adresinizi kontrol edin.

Snapchat Hesabı Geri Açılabilir mi?

Snapchat hesap silme işlemi yapıldıktan, 30 gün içerisinde Snapchat’e kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yaparsanız; hesabınız geri açılacaktır. 30 gün boyunca hesabınıza giriş yapmamanız durumunda hesabınız kalıcı olarak kapatılır ve bir daha erişim sağlanamaz.

Bu yazıda Snapchat Hesabı Silme sorusuna resimli şekilde yanıt vermeye çalıştım, umarım işinize yarayan bir içerik olmuştur. Başka bir yazıda görüşmek üzere 🙂

Yazıyı Değerlendir
Yorum yapın