Snapchat Hesabı Nasıl Açılır?

Bu yazımda Snapchat Hesabı Nasıl Açılır sorusunu resimli olarak siz değerli ziyaretçilerimiz ile paylaşmaya çalışacağım. Snapchat Hesabı Açma işlemi oldukça basit bir işlemdir. Aşağıdaki adımları takip ederek kolayca Snapchat Hesabı açabilirsiniz. Öncelikle Snapchat Nedir? sorusuna yanıt vermeye çalışalım. Snapchat Hesap Silme yazımıza da göz atmayı unutmayın.

Snapchat Nedir?

Snapchat, kullanıcıların arkadaşları ile fotoğraf ve video paylaşmasına olanak sağlayan bir sosyal medya platformudur. Eskisi kadar aktif olarak kullanılmasa da kullanıcılar; Snapchat üzerindeki fotoğraf ve video efektlerini çok severler.

Snapchat Hesabı Nasıl Açılır?

Snapchat Hesabı Açma işlemi için öncelikle telefonunuza Snapchat uygulamasını indirmeniz gerekmektedir. Ardından Snapchat uygulamasını açmalısınız. Karşınıza OTURUM AÇ ve KAYDOL seçenekleri gelecektir. KAYDOL seçeneğine tıklayın. Lütfen Bildirimleri aç şeklinde gelen uyarıya İzin Verme veya TAMAM diyerek devam edin. Arkadaşlarınızın sizi bulmasını istiyorsanız TAMAM butonuna tıklayın. Ad, Soyad bilgilerinizi girerek Kaydol ve Kabul Et butonuna tıklayın. Doğum tarihinizi girin ve Devam Et butonuna tıklayın. Sistem size otomatik bir kullanıcı adı oluşturacaktır. Bu kullanıcı adını değiştirmek istiyorsanız; Kullanıcı adımı değiştir bağlantısına ve Devam Et butonuna tıklayın. En az 8 haneli güvenli bir şifre girerek Devam Et butonuna tıklayın. Cep telefonu numaranızı girin veya E-posta adresinle kayıt ol kısmına tıklayarak e-posta adresinizle kayıt olabilirsiniz. Karşınıza Bitmoji ekranı çıkacaktır, dilerseniz bu işlemi sağ üstteki Geç kısmına tıklayarak daha sonra yapabilirsiniz. Mailinize gelen, Snapchat e-posta doğrulamasını yapmayı unutmayın.

Snapchat Hesabı Açma işlemi başarıyla gerçekleştirildi. Bu yazımda Snapchat Hesabı Nasıl Açılır sorusuna yanıt vermeye çalıştım. Daha fazla Snapchat içeriği için tıklayabilirsiniz. Başka bir yazıda görüşmek üzere hoşçakalın.

Yazıyı Değerlendir
Yorum yapın