İnstagram Gizli Hesap Görme Uygulaması 2022

İnstagram Gizli Hesap Görme Uygulaması Android ve iOS telefonlarda nasıl çalışmaktadır. sosyalmedyalog.com sitemizde yer alan bilgiler ile Instagram’da kapalı/gizli hesapları görüntülemek için en çok kullanılan uygulamalar ApkPure Postegro, Bestwhozi, Zoomiee, Canlı Tv İzle Kim, İnsta Pro, Ghosty, LiLi gibi uygulamalar hakkında bilgi vereceğiz. Hesabını gizleyen o kişiyi takip etmeden Instagram gizlilik hesabını görüntüleme uygulamaları yazımızın devamında yer almaktadır.

Öncelikle İnstagram’da gizli hesapları görme işlemini adlı yazımızın detayını anlatmadan önce İnstagram’da gizli hesap nedir, ne değildir onu iyi bilmemiz gerekmektedir.

İnstagram’da Gizli Hesap Nedir, Ne Değildir?

Instagram “ayarlar” sekmesinden yapılabilen gizli hesaplar özelliği birçok kişi tarafından kullanılmaktadır. Bu özelliğin temel amacı, tüm bilgilerinizi istenmeyen kişilerden gizlemektir. Arkadaş olmayan kişiler, profillerini gizli yapan kişilerin profil bilgilerini görmezler.

Instagram Gizli Hesap Gorme
İnstagram Gizli Hesap Görme

Çoğu kişi, istemediği kişilerin profillerine erişebilmesi için hesaplarını gizli tutar. Bu şekilde, arkadaşı olmayan kişiler o hesapla ilgili bilgilere erişemezler. Özel Instagram hesabını görüntüleme uygulamaları ile ile kolayca gizli profillere bakmanız mümkündür.

Öncelikle şunu belirtmek fayda var. Instagram gizli hesapları görme uygulamarı olsada bunu yapmak bilmek gerekir ki yapılan bu davranış etik bir değildir. Buradaki en önemli nokta kesinlikle sosyal medya hesabınızın yani Instagram hesabınızın şifreleri ile hareket etmemenizdir. Böyle bir şey düşünüyor ve planlıyorsanız fake hesaplarla yapın çünkü şifrenizi girerek gerçek hesabınızla giriş yaptığınızda bazı siteler size takipçi gönderiyor ya da farkında olmadan birilerini takip etmeye başlıyor olabilirsiniz.

2022 İnstagram Gizli Hesap Görme Uygulaması

Üst kısımda belirttiğimiz gibi öncelikle bu uygulamaları kullanırken fake hesap kullanmaya dikkat edilmelidir., instagram gizli hesapları görme uygulamaları neler diyorsanız bakalım bu uygulamalar nedir? Hangileridir size bir kaç tanesinden bahsedeceğiz.

İnstagram Gizli Hesap Görme Uygulamasında ücretli ve ücretsiz olmak üzere iki farklı üyelik türü olan bu uygulamalara ücretsiz üyeliğiniz varsa belirli kısıtlamalarla kullanabilirsiniz. Genelde ücretli üyeliklerde herhangi bir kısıtlama bulunmamaktadır.

İnstagram Gizli Hesap Görme Uygulaması Çalışma Mantığı Nedir?

Gizli hesap uygulaması ve web sitelerinin çalışma mantığı genelde hep aynıdır. Kişisel hesabın takipçilerinden herhangi biri uygulamayı veya web sitesini daha önce kullanmışsa hesap görüntülenebilir. Ancak uygulamayı kullanan kişi kendi hesabı ile sisteme girdiği için bu yöntem pek güvenli değildir. Hesabınızla ilgili olarak istemediğiniz şekilde olaylalar gerçekleşebilir. ( Takip etme, Paylaşım Yapma gibi vs. durumlar)

ApkPure Postegro

ApkPure Postegro
ApkPure Postegro

Bu uygulamanın apk versiyonunu telefonunuza indirebilir, indirmekten sonra ise fake hesap ile giriş yapıp gizli olan profil görmek için kullanabilirsiniz.

Pingru (Gizli Hesap Görme Uygulaması)

Gizli hesap görüntüleme uygulaması Google Play Store ve APP Store’da yer almamaktadır. Bu uygulamayı kullanmak için APK sürümünü indirmeniz gerekmektedir. Fakat uygulamayı kullanmadan önce olası yukarıda belirttiğimiz riskleri tekrar gözden geçirmenizi, kullanmak için bu riskleri almanız gerektiğini bilmeniz gerekmektedir.

  • Gizli profilleri görüntülemek için ücretsiz versiyonunda 24 saat içerisinde 2 hesabın görüntülenmesine izin vermektedir.

Ghosty

Bu uygulamada tıpkı Pingru ve diğer uygulamalarda olduğu gibi Google Play Store ve APP Store mağazalarda yer almamaktadır. APK dosyasını indirerek kullanabileceğiniz uygulama, bu uygulamanın çalışması için gizli profilini görüntüleyeceğiniz kişinin takipçilerinden herhangi birisinin uygulamayı kullanması gerekmektedir.

Ghosty
Ghosty

Eğer takipçilerinden herhangi biri uygulamayı kullanmıyorsa, kişinin paylaşımlarını ve profilini göstermez.

LiLi APP

Gizli instagram profillerini ve hesaplarını görmek için kullanılan bu uygulama en çok kullanılan uygulamalar arasında yer almaktadır. LiLi uygulamasını kullanmak için Instagram hesabınızın aktif olması gerekir. Belirli sayıda kişi takip etmeli ve belirli sayıda kişi tarafından takip edilmelidir.

Bu uygulamada mağazalarda yer almamaktadır. APK dosyasını indirerek kullanılmaktadır. Bu tarz uygulamarı indirirken telefondan bir kaç izin vermeniz gerekmektedir. Bu sebepten dolayı telefonunuzda güvenlik zafiyeti oluşma imkanı vardır.

Canlı Tv İzle Kim, İnsta Pro

Insta Pro gizli Instagram hesabını görme uygulamalarından en popüler olanlardan birisidir. Diğer uygulamalardan farklı olarak çalışan Insta Pro. Instagram, gizli hesap görüntüleme uygulaması olarak kullanılan bir web sitesidir.

Bu uygulamayı kullanmak için Canlı Tv İzle Kim, İnsta Pro web adresine giriş yapmanız ve görüntülemek istediğiniz kişinin kullanıcı adınız yazmanız yeterlidir.

BestWhozi Profil Analizi

BestWhozi, tüm özel Instagram hesaplarını görüntülemenizi sağlar ve ekstra alt kısımda yer alan özellikleri bulunmaktadır. Ayrıca Bu uygulama Google Play Storede yer almaktadır.

BestWhozi Profil Analizi
BestWhozi Profil Analizi
  • Instagram profil fotoğraflarını tam boyutta görüntüleme ve indirmenize olanak sağlar.
  • Instagram hikayelerini gizli olarak izleme ve kayıt etme imkanı sunmaktadır.
Yazıyı Değerlendir
Yorum yapın